Teknoloji

Daredevil Spider-Man 2 Oyununa Gelebilir

Oyun yönetmeni Brian Intihar’a göre, Daredevil Spider-Man 2 oyununa gelebilir . İndirilebilir içeriğin yanı sıra. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  PlayStation Studios Rekoru Spider-Man 2 Oyununa Ait


PlayStation 5’e özel olarak piyasaya sürülen Spider-Man 2, çok sağlam bir başlangıç ​​yaparak ilk yirmi dört saatinde 2,5 milyon adet satarak PlayStation tarihinin en hızlı satan oyunu God of War: Ragnarök’ü geride bıraktı. Önümüzdeki dönemdeki satış performansı merak edilen oyun hakkında geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajda ortaya çıkan bilgiler, oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. Daredevil Spider-Man 2 oyununda yer alabilir.

Daredevil Spider-Man 2 Oyununa Gelecek mi?

Oyun yönetmeni Brian Intihar ile yapılan röportajda kendisine oyunda Daredevil hakkında keşfedilen ipucu soruldu. Bu ihbar, avukat Matt Murdock ve ortağı Foggy Nelson’ın New York City’deki ofislerinin kapatılmasıyla ilgiliydi. İntihar, Daredevil karakterinin oyuna eklenip eklenmeyeceği konusunda net bir açıklama yapmazken bize sadece beklememizi söyledi.

Hatırlayacağınız üzere Spider-Man oyununda Kara Kedi ve Çekiçbaş ile ilgili görevler mevcuttu. Görünüşe göre Daredevil de bu listeye eklenecek. Tabii ki duyuruyu beklemekten başka seçeneğimiz yok. Gelişmeleri takip edeceğiz.

malkaraajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu