Haber

Fred’den taraftarlara mesaj: Kazanmak için sabırsızlanıyorum

Manchester United’dan Fenerbahçe‘ya transfer olan Fred, imzasının ardından kulüp televizyonuna geleceğine dair açıklamalarda bulundu.

“İLK İZLENİMLERİM ÇOK GÜZEL”

İlk izlenimlerini anlatan Brezilyalı, “Türkiye’nin en büyük kulübüne ve büyük bir geçmişe sahip bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Ben de bu tarihin bir parçası olmak istiyorum. Umarım herkes mutludur. İlk izlenimlerim… çok iyi ve olumlu.”

“KAZANMAK İÇİN BEKLİYORUM”

FenerbahçeNiyetinden bahsetmişken Fenerbahçe Tarihte çok değerli oyuncular var. Brezilyalılar olarak Alex de Souza ve Roberto Carlos bu oyunculardan bazıları. Ayrıca elimden gelenin en iyisini yaparak büyük oynamak, tüm kupaları kazanmak ve tüm başarılara katkıda bulunmak istiyorum. Hayranları memnun etmek istemem adettendir. Brezilya milli takımında 9 yıl önce bu alanda birinci olarak oynadım. Şimdi burada bu sahada Fenerbahçe taraftarı için oynayacağım. Bunun için bekleyemem. Fenerbahçe taraftarı daha ben buraya gelmeden beni desteklemeye başladı. Onlara buradan çok teşekkür etmek istiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kazanmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

habertepebasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu