Yaşam

Maç sırasında elleri kelepçeliydi: İtfaiye gelip onu çıkardı.

Elazığ’da Sanayi Mahallesi Gayretli Sokak’ta 12 yaşındaki ED, kardeşleriyle oynarken bileklerini çarptı. kelepçeonu giydi.

Çocuk, anahtar olmadan kelepçeleri çıkaramayınca ailesine haber verdi. Uzun süredir uğraşan aile başarılı olamayınca 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak yardım istedi. sahneye UMKE ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri önce kelepçelerin ortasındaki zinciri kesti. Kelepçeyi bilekten çıkarmak için birçok yol deneyen itfaiyeciler, kelepçenin çok fazla olduğunu görürler. sıkışmadan Bu nedenle çalışmayı bırakarak polis ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen polis ekipleri, anahtar kullanarak kelepçeleri açmaya çalıştı. Yaklaşık olarak Bir saatlik çalışmanın ardından çocuğun kolundaki kelepçeler sıkıntılı da olsa çıkarıldı. kelepçe kalkışİlk kez bu kadar zor anlar yaşayan polis ekipleri şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Kolda morarma ve küçük morarma çizikler Ortaya çıkan çocuk sağlık ekipleri tarafından muayene edildi. Durumu iyi olan çocuk ailesine teslim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu