Haber

Can Erkek’ten Kızılay’ın İyilik Projelerine Destek

Türk Kızılayı Meram Şube Lideri Mustafa AYDIN, Türk Kızılayı Meram Şubesinin güzellik projelerine finansman sağlayan Can Erkek Spor Giyim CEO’su Tayfur CANERKEK’e Teşekkür Belgesi takdim etti.

Sporjinal markasıyla şehrimizi temsil eden Can Erkek Sportswear ailesi, Türk Kızılayı’nın 155 yıl önce başlayan bitmeyen dürüstlük yolculuğunda birlikte yürümek ve bu büyük Kızılay ailesinin bir parçası olmak için adımlar atmaya devam ediyor. Yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen 6 Şubat depreminde Can Erkek Spor giyim ailesi, depremden etkilenen vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere Türk Kızılayı Meram Şubesine kıyafet ve ayakkabı bağışında bulunarak, eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere destek sağladı. Meram İlçesi’nde her yıl 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri ​​arasında kutlanan Kızılay Haftası kapsamında. Türk Kızılayı Meram Şubesine 2000 adet ayakkabı hediye etti.

Türk Kızılayı Meram Şube Lideri Mustafa AYDIN, yaşadığımız doğal afetler ve insani yardım çalışmaları sırasında gönüllülük faaliyetlerine katılarak Türkiye’nin güzellik hareketine destek veren ve Türk Kızılayı’na yardım eden Can Erkek Sportswear CEO’su Tayfur CANERKEK’e şükranlarını sundu. Merhamet eli binlerce insanımıza ulaşıyor. bahsetti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

susehrihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu